U heeft een algemene of specifieke vraag over sportvissen, reizen, materialen, boten, ervaringen van anderen enz.enz.? U wilt iets meedelen dat volgens u ook andere sportvrienden moeten weten? U heeft iets te koop of zoekt juist iets speciaals? Klik dan hier voor plaatsing van een nieuw bericht, evt. met foto.

Specifiek zoeken? Klik op een van onderstaande rubrieken

Petitie trailerhelling aan de IJssel in Wijhe door Gerwin Noltes, 26 reacties
Onbeperkt vissen voor o.a. Duitsers? door Jaap, 114 reacties
Leve de Vispas en weg met de Poespas door De blije karper, 15 reacties
Sportvisserij Zuid West Nederland door Jan Junge, 59 reacties
Warnet visserij Europoort door Peter, 72 reacties
Plaats een nieuw bericht


Algemeen
     
Streamers Baars /Snoek/Snoekbaars

Streamers vers gemaakt wil je andere
kleurstelling geef even door ( of kijk bij mijn ander advertenties op marktplaats)

GEEF HET SET NR DOOR EN IK STUUR ZE OP

Streamers de meest 3 kleuren gebonden lengte tussen
15/ 18 cm gebonden op 6/0 haak plak ogen diameter 13 a 15 mm.

Deze haren steamers hebben en echt een super mooie actie omdat
ze vederlicht zijn in het water, nemen geen water op dus ze werpen ook heerlijk
( ook op een wat winderige dag)

Lengte 15/18 cm ( op verzoek ook langere/ kortere lengte mogelijk zelfde prijs)

Kleuren VAAK 3 kleur zitten er in een streamer verwerkt

Haak Gamakatsu 6/0

Plak ogen 13 a 15 mm

Type lijn vlieghengel vanaf WF7/WF 8

Ook aan lichte spinhengel goed te vissen de grotere maten

Of kijk de rest van mijn advertenties

GEEF HET SET NR DOOR EN IK STUUR ZE OP

Per stuks € 4.25
netjes verpakt per stuk in blister

Email; reel1234@hotmail.com

Tel 0651336356
Meindert
Zuid Holland
02/06/2015
Algemeen
Op de ondiepe Friesche meren worden momenteel grote hoeveelheden dode snoekbaars aangetroffen, het betreft met name de vissen boven de 65 cm. Ik heb de afgelopen weken alleen al circa 30 exemplaren gevonden.
Wij wijten dit altijd aan 'versteend kuit', waarvan het koude voorjaar de oorzaak is. Dit lijkt een juiste theorie aangezien er vorig jaar vrijwel geen dode snoekbaarzen werden aangetroffen.
Echter de vraag is, bestaat dit verschijnsel ook in landen met een kouder klimaat?
Of is juist de snelle temperatuur schommeling in het ondiepe water de oorzaak?

johan
friesland
02/06/2015
Algemeen
Discussie punt.

Sportvisserij Nederland is gebruikt ons vissers als financiële melk koe en heeft deze prioriteit ipv belangen voor sportvissers behartigen.

Het lijkt op elkaar maar ik denk dat het sn om het product de vispas gaat en verder dan dat gaat het niet.

Waarom hangt er een taboe sfeer om dit onderwerp?

Ben

02/06/2015
Algemeen
Binnenkort ga ik op vakantie naar Funen en dan gaan er een paar hengels mee. Wat kan ik daar nu van de kant vangen, welke
vergunning(en)heb ik nodig en waar kan ik die kopen. Bij voorbaat dank!
Chris

02/06/2015
Algemeen
Ik heb een quicksilver 450SF.
Kan iemand mij vertellen welke trailer ik nodig heb?
Ik wil niet al te duur uit zijn.

Mvg

Vin
Vin

02/06/2015
Algemeen
Ik ben een zeer gedreven visser.
Nu heb ik op het water bij mij in de buurt een fontijnkruid plantenbed ontdekt van ongeveer 80 meter lang en 8 meter breed. Dit staat op een diepte van ongeveer 2,5 meter. Dit ligt pal naast een gat van ongeveer 18 meter diep.

Nu heb ik in Ierland altijd boven het fontijnkruid gevist en daar liggen altijd snoeken tussen, alleen bij dit gebied waar ik vis nu komt er echt nooit wat uit. Ik blijf maar smijten, terwijl het water echt Ierse lijkt. Je zou zeggen dit is een topstek, maar ik vang hier echt NUL.

Wat doe ik nou fout? liggen hier alleen grote die het kunstje wel kennen of liggen ze in Nederland gewoon niet tussen het kruid. Of liggen ze lekker diep.

De plassen waar ik viszijn overal ongeveer 2 a drie meter diep, alleen op twee plaatsen veel dieper. ik snap het niet meer,kan iemand mij zeggen hoe dit mogelijk is ??
Wim
Alkmaar
02/06/2015
Algemeen
Hallo ,

Vrijdag zou ik graag een dagje met de boot de waal op . Maar aangezien de kribbe verlaagd zijn, vraag ik mij af of dit nog wel veilig is voor de motor ?

Wat zijn jullie ervaringen ?

mvg ,
Jeroen
Jeroen

02/06/2015
Algemeen
Te koop

St Croix Avid Inshore 7.6 HF

Alps ogen
Fuji molenhouder
Handvat kurk

Ideale hengel voor snoek en meerval.
De ideale hengel voor driftend wrakvissen!

Zie https://www.youtube.com/watch?v=syKrenzIS5o



Hengel is Splinternieuwnieuw!!!

Prijs 220 euro

Mail voor foto's lodede@hotmail.com

lodede
Limburg
01/06/2015
Algemeen
Beste vissers, na tijden kom ik weer eens op deze site en schrik van het beeld wat er weergegeven wordt van de hengelsport en met name de roofvisserij.


Ik woon in een omgeving waar verschillende wateren bij elkaar komen, en er is nog niet 1 vis gesignaleerd die aan het paaien is.

Dit is ook de eerste keer in mijn leven dat ik geen paaiende vis heb gezien.
Niemand die ik ken trouwens.

Verder op op een snelstromende rivier is er wel veel activiteit wat paaiende vis betreft.

De wateren waar dit niet het geval is , zijn ook allemaal domein van een beroepsvisser.

Wanneer je alles leest en op beurzen komt en nog veel contacten onderhoudt in niet erg kleine hengel wereldje , kan je jezelf ook niet intrekken aan het feit dat iedereen de andere kant opkijkt.
Alsof we weer terug zijn in 1991, of nog beter, qua visstand.
Terwijl iedereen weet dat het einde er al is.
Dit is opzich geen schokkend iets want commercie en al die gebakken lucht heb je niet nodig om vis te vangen.


Gebrek aan paaiende vis, wie herkent dit en ziet dit ook op zijn wateren?


Ben

01/06/2015

Algemeen
 
Originele Suzuki DF 40/50/60 PK
11,25 x 15 nieuw.
daniel
broek op langedijk
01/06/2015
Algemeen
Ik zoek een topdeel van een Ultimate powermesh Typhoon 2.40 CW 30-70 . Een complete hengel, in goede staat, is natuurlijk ook mooi.
wil
SPIJKENISSE
01/06/2015
Algemeen
Weet iemand hoe ik kan zien op mijn dieptemeter of de bodem hard is ?
Is het een gele of rode bodem ?
Dank voor de tips!
john

01/06/2015
Algemeen
Hallo roofvissers,

Afgelopen zaterdag was de opening van het roofvisseizoen...altijd leuk en spannend na zo'n gesloten tijd. Op de Maas zaterdag drie snoekjes gevangen...zondag op het Noordzeekanaal 3 snoekbaarsjes. Hoe was jullie weekend verlopen? Ik hoor het graag!
Vang ze...en catch and release!
john

01/06/2015
Algemeen
Zoals hierboven vermeld ben ik op zoek naar de volgende hengel:
Rozemeijer Master Selection Cast & Troll 2,70 m 50-100
Alleen een topdeel mag ook.

Prijs komen we zeker wel uit!

Als iemand er nog ergens een weet staan, is die info natuurlijk ook welkom
Marco
Oldenzaal
01/06/2015
Algemeen
Hallo, wie kan mij hier antwoord op geven, ik heb een minnkota maxxum 40lbs electromotor waarvan de propeller pas begint te draaien als ik de "gashendel" bijna half open draai. Weet iemand hoe dit kan?
HJ

31/05/2015
Algemeen
Beste medevissers, ik heb vorig jaar wat visspullen besteld bij een ,Poolse,webwinkel deze zat ook op marktplaats.
Wie iemand nog de naam van deze zaak en/of bestaat deze nog?
Ik hoor het graag



mvg Bert
bert

31/05/2015
Algemeen
te koop shimano 2speed (30) plus shimano beastmaster 30-50 ponds boothengel alles nieuw nooit gebruikt 250 euro
richard
rotterdam
31/05/2015
Algemeen
Beste medevissers, gisteren tijdens de nks wedstrijd op de ijssel zijn mijn accu's gesneuveld. Nu kom ik er dus niet onderuit om nieuwe te kopen. Wat zijn jullie ervaringen m.b.t. accu's? Het liefst moeten ze ook redelijk betaalbaar zijn.
Alvast bedankt en vriendelijke visgroeten,
Wim Hak
wim hak
arkel
31/05/2015

Algemeen
     
Bij deze bied ik een splinternieuwe Shimano Diaflash 3.00m 20-50gr aan.

Deze hengel is in nieuwstaat en is nog steeds voorzien van plastiek en labels zoals ik hem gekocht heb. Geleverd in luxe-beschermkoker en hoes.

Elk aannemelijk bod / hoogste bieder heeft hem. (nieuwprijs volgens label was 229.99€)

Af te halen na afspraak of op te sturen als postpakket. (kosten voor koper)

Te bereiken via mail:
timoscoen@hotmail.com
Tim
Brecht
31/05/2015
Algemeen
Tot onze grote spijt moeten we bekend maken dat Fox Rage brandmanager Dietmar Isaiasch heeft besloten het bedrijf eind juni te verlaten, om vervolgens een nieuwe uitdaging aan te gaan. In de afgelopen 6 jaar heeft Dietmar zeer succesvol bijgedragen het merk Fox RAGE op te zetten en vervolgens te ontwikkelen tot een van Europa’s beste roofvis merken. Wij wensen Dietmar dan ook het allerbeste toe voor zijn toekomst en zijn hem dankbaar voor alles wat hij gedaan heeft om Rage op het niveau te brengen dat het heeft bereikt
Pro staffer
Charleroi
29/05/2015