Vraag Snoek Fontijnkruid
Ik ben een zeer gedreven visser.
Nu heb ik op het water bij mij in de buurt een fontijnkruid plantenbed ontdekt van ongeveer 80 meter lang en 8 meter breed. Dit staat op een diepte van ongeveer 2,5 meter. Dit ligt pal naast een gat van ongeveer 18 meter diep.

Nu heb ik in Ierland altijd boven het fontijnkruid gevist en daar liggen altijd snoeken tussen, alleen bij dit gebied waar ik vis nu komt er echt nooit wat uit. Ik blijf maar smijten, terwijl het water echt Ierse lijkt. Je zou zeggen dit is een topstek, maar ik vang hier echt NUL.

Wat doe ik nou fout? liggen hier alleen grote die het kunstje wel kennen of liggen ze in Nederland gewoon niet tussen het kruid. Of liggen ze lekker diep.

De plassen waar ik viszijn overal ongeveer 2 a drie meter diep, alleen op twee plaatsen veel dieper. ik snap het niet meer,kan iemand mij zeggen hoe dit mogelijk is ??
Wim, Alkmaar, 02/06/2015

REAGEER

Gravatar
Ben
.

Misschien eenberoepdvisser actief?

  • 9 years and 11 months geleden
Gravatar
jimke
.hallum

Gooi er eens een gopro onder?

  • 9 years and 11 months geleden
Gravatar
Marcel
.

Hmmmm..klinkt inderdaad als een topstek. Wat nog wel eens wil lukken is gewoon het kunstaas er helemaal door heen harken. Ipv een bucktail, spinnerbait of jerkbait gebruik je een shad. Uiteraard ga je geregeld fonteinkruid haken, maar in al te vaak is het mij wel gelukt op deze manier. Gebruik een niet al te grote shad aan het begin van het seizoen daar er veelal speld aas in het water zit. Een shad van max. 12 cm kan al voldoende zijn, zelfs voor een echt grote snoek.

Succes!

Marcel

  • 9 years and 11 months geleden
Gravatar
Arnold
.Heemskerk

Zo te lezen zit je op het water van Dil (beroepsvisser). Snoeken blijft snoeken en elk water moet je soms anders aanpakken. Zou op dit moment zeker niet diep vissen, probeer eens de kanten uit te werpen en dan bedoel ik ook echt tegen de blokken, grote kans dat de rakker erg ondiep liggen.

Succes

Arnold

  • about 9 years and 11 months geleden