U heeft een algemene of specifieke vraag over sportvissen, reizen, materialen, boten, ervaringen van anderen enz.enz.? U wilt iets meedelen dat volgens u ook andere sportvrienden moeten weten? U heeft iets te koop of zoekt juist iets speciaals? Klik dan hier voor plaatsing van een nieuw bericht, evt. met foto.

Specifiek zoeken? Klik op een van onderstaande rubrieken

Petitie trailerhelling aan de IJssel in Wijhe door Gerwin Noltes, 26 reacties
Onbeperkt vissen voor o.a. Duitsers? door Jaap, 114 reacties
Leve de Vispas en weg met de Poespas door De blije karper, 15 reacties
Sportvisserij Zuid West Nederland door Jan Junge, 59 reacties
Warnet visserij Europoort door Peter, 72 reacties
Plaats een nieuw bericht

Algemeen
Gisteren het leuke bericht gekregen dat ze gisteren eind van de middag een visser met 9 snoekbaarzen in
de boot hebben gepakt in de haven van Naarden. Ze hebben deze man kunnen pakken door de melding van twee vissers. Heren super gedaan er kan niet genoeg controle hier op zijn, het wordt namelijk steeds erger met de kloppers op het Gooimeer.
En lees dit niet verkeerd want ik ben beslist niet tegen het meenemen van een visje voor thuis maar houd je aan de limieten en laat het liefst ook de grotere vissen zwemmen deze geven het meeste nageslacht voor later.
Marc Zitvast
Soesterberg
15/10/2010

Algemeen
Hierbij bied ik mijn Mercury aan:

Deze motor is van 2007 en heeft zo'n 70 vaar uren gelopen. Hij heeft dit jaar nog een grote onderhouds beurt gehad,nieuwe olie,bougie's,etc.
Hij loopt als nieuw,1x trekken lopen.

Bij behoren 2x 12liter tanks,2x dodemanskoortjes,verlangarm voor het Gas.

Deze motor mag weg ivm aangeschaf zwaardere motor.

Vrragprijs:1250 euro.
Ruud
Westervoort [ gelderland]
15/10/2010

Algemeen
Voor al uw reparaties van aluminium propellors van elk merk motor.
aluprop@hotmail.nl
Marc
Steenwijk
15/10/2010
Algemeen
Beste visvrienden
Weet iemand waar we kunnen snoeken in de Weerribben met boot en of er vergunning voor nodig is.

Vgr. Eldert
Eldert Seinstra
Jubbega
15/10/2010
Algemeen
Afgelopen weekend zijn wij ( 3 sportvissers) gecontroleerd op de Kagerplassen. Ik bleek een 10 tal seconde wat te hard gevaren te hebben, en de lijstviswateren niet bij me te hebben, wel meerdere vispassen en de vergunning van de leidschehengelsportbond. Mijn vismaat Jan, bleek zijn komplete tas waarin zijn altijd aanwezige vergunnen te zitten thuis te hebben gelaten.( die kon hij deze week in Noordwijk bij de politie laten zien.)Mijn Limburgse vismaat Gerard, bleek alleen de vispas van zijn Limburgsevereniging bij zich te hebben. Ik keek tegen een kleine 350 euro bekeuringen aan!!!

We bleken in overtreding te zijn,volgens de heren omdat we lid hadden moeten zijn van de Visvereniging "'De Leede"" uit Warmond . We konden een dagvergunning kopen in de dieren winkel in Warmond.( we zaten een half uur verderop :_)
Na een uur oponthoud en de hengels te hebben binnen gedraaid, op naar Warmond naar de dierenwinkel, bleek de winkelier uitverkocht te zijn. Wel een papiertje gehad met een stempel van zijn zaak. later bleek dat we wel degelijk mochten vissen in het betreffende water, zo stond in het groene boekje op pagina 69. De Leede verleent visrecht aan de vispas met bijbehorend boekje. Ik ben juist daar voor lid geworden van de Leidsche, omdat die altijd recht heeft verleend samen met de Leede. EN VOLGEND JAAR DIT WEER GAAT DOEN. De kontroleurs zaten er dus naast. Maar we konden ook de wijze waarop deze mannen met hun 115 pk boot ons benaderden waarderen. Ze waren voor rede vatbaar. Deelde geen prent uit, maar een ouderwetse waarschuwing ook al zaten ze er naast.We hebben nog een paar leuke vissen gevangen die dag. Het zijn dus niet altijd die rotkerels waar ik zoveel over lees. Mochten jullie dit lezen heren, controle is altijd Goed werk!!
Pim Busker

15/10/2010

Algemeen
verano 420
15 pk 4takt
trailer
vis klaar !!!!
prijs 5500 euro
voor info tel 0641721074
robin heijting
witteveen
14/10/2010

Algemeen
Te koop een mooie verano 420.
15 pk 4 takt
trailer
klaar om mee te vissen !!!!!!
voor verdere info Tel 0641721074
robin heijting
Witteveen
14/10/2010

Algemeen
Te koop

Uttern 4050 polyester boot.
altijd binnen gestaan.

Inclusief:
- 8 pk suzuki zgan
- freewheel trailer perfecte staat
- peddels
- anker
- tank
- afdekzeil
- anker
- etc etc etc..

Mail voor meer info:

jvdkieboom@hotmail.com

J. vd Kieboom
Raamsdonksveer
14/10/2010

Algemeen
Mooi onderhouden rana 13 nieuwste type.
Met een Yamaha 9.9 viertact en Freewheel kanteltrailer.
Verder zitten er 2 bijpassende stoelen bij en 3 hengelsteunen van scotty.
Super mooie set.
Rory Teigeler
Sneek
14/10/2010
Algemeen
Vanwege breuk zoek ik voor een vismaat een onderdeel van de diaflash zander special 300. Hele hengel is natuurlijk ook mooi maar met een onderdeel is hij ook uit de brand.

Reacties: h.wildeboer@chello.nl
Harold J
Leeuwarden
14/10/2010
Algemeen
Langs deze weg wil ik Wim van vliet van MAC FISHING bedanken voor de zeer goede service na verkoop dit mag iedereen eens weten daar kunnen er nog veel van leren echte TOP SERVICE !!!!!!!!!
Rudi
tongeren
14/10/2010
Algemeen
Gamakatsu / VMC dreggen/ jighaken

Voor de snoekbaars/snoek visserij.

Scherpe prijzen!

Ook grote aantallen (voordelig!)

Info

zoetwater@yahoo.com

ian jason

14/10/2010
Algemeen
Zijn er in Nederland tarbotjes vanaf de kant te vangen? Ik heb deze soort nog niet op mijn soortenlijst, vandaar mijn vraag!
Bert
Medemblik
14/10/2010

Algemeen
Alumacraft Phantom V170 volledig gelast

TE-KOOP :

Betreft een Alumacraft waarvan ik ( bijna )zeker weet dat het de enigste is in Nederland, een " Phantom V170" volledig gelaste,zeer degelijke dubbelwandige versie van aluminium een model o.a specifiek gemaakt voor de Noord Amerikaanse wateren.
Betreft een boot speciaal gemaakt voor het vissen op Roofvis-snoek-snoekbaars,enz,enz.
Luxer dan de Navigator of gelijk aan de Trophy-Tournament of de versie's erna.
In een goudkleur met groene/bordeau bies/striping op de boot, en een zeer mooie in nieuw staat verkerende hoogwaardige creme kleurig tapijt door de hele boot.
Stoelen in nieuw staat kleur " Bordeau/wit/creme/groen " met opdruk/stiksel Alumacraft.
Met zeer ,zeer vele kasten(waterdicht)-hengelkast- hele grote bun met pomp/zuurstof en verlichting,accu ruimtes (4) met lader,verlichting voor en achter, zwemtrap achter enz,enz,enz.
Een dubbelwandige boot vol met afsluitbare waterdichte kasten, 2 vaste stoelen,met daaronder ook weer kasten en 2 stoelen die je voor en achter boven op de vis/werp plateaus kan gebruiken. Zijn stoelen die geveerd zijn en waar voor het gebruik snel een tussen stuk tussen geplaatst wordt,zodat ze bij geen gebruik makkelijk lager staan(neer klapbaar) en je achter de stuurconsole er over heen kan kijken.
Laat het duidelijk zijn dat het hier een Alumacraft-Boot betreft die uitmuntende drift en vaar eigenschappen heeft en een stabiliteit bezit die je bijna bij geen andere boot ziet,en in een absolute (bijna) nieuw staat verkeert.
Alle originele papieren uit de USA aanwezig van de boot en alle apparatuur,boekjes,gebruiksaanwijzingen,echt een hele leren MAP met alle papieren.
Ik dacht zo'n 5.30 lang en 2.30 breed met stuurconsole met alle meters-accu-brandstof -kompas allerlei schakelaars voor al de apparatuur aanwezig op deze boot volledig verlicht ook de schakelaars, al met al een stuurconsole die er zeer goed uit ziet.
Met een zeer hoogwaardig dik en sterk Groen afdekzeil wat geplaatst wordt met stokken die het rechtop houden, passend in speciaal daarvoor bestemde ventilatie console's ( 3 ) helemaal afgesloten, speciaal op maat gemaakt in de USA .
Radio- Lowrance-GPS-Fish-Finder ook nog een " Bottomline" fishvinder en een hummingbird voor op de boot. Voor in de boot een heel paneel met meters voor de stroom, en trim voor de buitenboord motor. Voor op de boot een fronttroller van Motorguide" en een Minn-Kota elektrische ankerlier die vanaf de stuurconsole ook te bedienen is,en natuurlijk ook voor vanaf het werp plateau.
Eigenlijk is het te veel om op te noemen zo, mag duidelijk zijn dat het hier om een hele mooie zeer exclusief model gaat met alles er op en aan, RVS hengel rekken , RVS kunstaas rekjes ,een hoop aan RVS afwerking enz,enz,enz.
De Motor betreft een z.g.a.n. Yamaha 40 PK 4 takt met heel erg weinig vaaruren,wat te zien is door elke Yamaha Dealer, met power trim/tilt.
Een en ander staat op een nieuwe " Marlin-Trailer " geremd die speciaal voor deze boot is gebouwd bij Marlin Trailers in Groningen, betreft een zeer bekende dealer die levert aan Politie/Brandweer/KNRM/Defensie. Trailer zeer luxe afgebouwd ( verlicht)met alle extra's !
Ook deze is haast niet gebruikt wat ook natuurlijk is te zien.
Maak terzijne tijd een mooie map met foto's en een zeer uitgebreide advertentie/aanbieding over deze boot als ik hem op de bekende site's ga aanbieden.
In mijn opinie en die van vele andere Roofvis sportvissers betreft het hier een perfecte combinatie.
Met nog vele accessoires extra's voor de boot
Voor verdere informatie,want alles hier even is wat te veel kan via de Mail.

De bijgaande foto is van voren gezien,zonder de instalatie van de nodige Accessoires ,en andere zaken.

De verkoop prijs compleet met de nodige EXTRA'S is vast--------- 17,995euro !!
Alle info alleen via het volgende E-Mail adres.
muskyhunter@wanadoo.nl
Met vriendelijke sportvis groeten, W.R













W.R
's-Gravenhage
14/10/2010

Algemeen
Vannochtend de bakken weer gevuld. Spiering en voorns zwemmen weer rond in de bakken. 0299 322856.
Johan uit Volendam

14/10/2010

Algemeen
te koop nette sylvan , incl stoel, werpplateau en acces
geen motor ,geen trailer
lengte 430 meter bij 1,80
prijs 1750,-
gr snoekvisser
visser

14/10/2010

Algemeen
Te koop: Nieuwe Buster jerk 2 hengel. 45 gram, titanium tip, 1,80m
Droomhengeltje voor lichtere jerkbaits en trollen. Zowel lichte plugjes als zware pluggen zijn hier perfect mee te trollen.

Hengel is nieuw en ongebruikt. Plastik zit nog rond de kurk.
Nieuwprijs 145 euro. Nu voor 100 euro.

peter.deflem@dommel.be
Peter

14/10/2010
Algemeen
Hallo,

Weet er iemand een openbare helling in Hertogenbosch of Sint- Michielsgestel?

Alvast bedankt!

Jasper
Jasper

14/10/2010
Algemeen
Hoi,

Ik ben op zoek naar een goede, snel te monteren wielklem voor een trailer met 10 inch banden. Op internet worden veel (snel te monteren) wielklemmen aangeboden, echter allemaal voor 13 inch banden. Heeft iemand een tip voor mij wat een goede wielklem kan zijn voor 10 inch banden en snel monteerbaar is + waar te verkrijgen? Alvast bedankt.
DJ
Nijmegen
14/10/2010
Algemeen
ik zag dat bij de tackleshop de daiwa viento 109$ kost. Weet iemand een manier of een webwinkel om de reel voor deze prijs in nederland te krijgen, zodat alle extra kosten niet betaald hoeven worden?
tom
leiden
14/10/2010