U heeft een algemene of specifieke vraag over sportvissen, reizen, materialen, boten, ervaringen van anderen enz.enz.? U wilt iets meedelen dat volgens u ook andere sportvrienden moeten weten? U heeft iets te koop of zoekt juist iets speciaals? Klik dan hier voor plaatsing van een nieuw bericht, evt. met foto.

Specifiek zoeken? Klik op een van onderstaande rubrieken

Petitie trailerhelling aan de IJssel in Wijhe door Gerwin Noltes, 26 reacties
Onbeperkt vissen voor o.a. Duitsers? door Jaap, 114 reacties
Leve de Vispas en weg met de Poespas door De blije karper, 15 reacties
Sportvisserij Zuid West Nederland door Jan Junge, 59 reacties
Warnet visserij Europoort door Peter, 72 reacties
Plaats een nieuw bericht

Algemeen
Hallo
Is er iemand die me kan vertellen of ik gevangen paling nu wel of niet mee mag nemen.Ik dacht dat er een verbod is maar nu hoor ik links en rechts geluiden dat het niet zo is.Als het zo is dat het wel mag kan ik mijn hobby toch weer oppakken.
grt stefan
stefan
axel
11/06/2009
Algemeen
De ILLIGALE warnetvisserij in de Waterweg loopt de spuigaten uit.
Het is al een bizar slecht jaar voor de meeste baarsvissers en ook voor de Warnetvissers.
Doordat een bepaalde warnetstroper nog nooit eens flink tegen de lamp is gelopen met zijn netten in de hele europoort vinden andere normaal gesproken nettere vissers het ook nodig om hun netten (illigaal) in Waterweg te zetten.
Bijna Dagelijks staat de Stenen glooiing in de netten.
Het Beerkanaal en Scheidingsdam worden ook niet ontzien, tot zelfs ver in de Waterweg worden deze pokke dingen s'nachts gezet.
HEREN HEREN nettenvissers!!! wanneer is het nu eens afgelopen met deze illigale praktijken!!!
De zee is O ZO GROOT, en als jullie ze daar niet kunnen vangen dan verkoop je je boot toch lekker, MAAR blijf uit de Waterweg.

Rob
Rob

11/06/2009
Algemeen
Ik heb hier nog 2 als nieuwe zware jerkhengels van fox staan.

-fox predator jerk 50lbs/80lbs

Zeer zware jerkhengel met donkerrode blank. Carbonlook reelhouder. In nieuwstaat. 1.80 mtr lang. (nieuwprijs +/- 125 euro)

- fox DK reflex 20-100 gram.

Dave Kelbrick reflex signature series, groene blank met carbonlook reelhouder. Zware jerkhengel van ong 2.00 mtr lang. (nieuwprijs +/- 250 euro)

Doe een bod voor 1 of beide hengels op dy.vandinter@hotmail.com

Info of foto's via de mail graag.
Denys
Cuijk
11/06/2009
Algemeen
Hallo, waar kan ik tabellen vinden om de waterstanden te checken voor de nederlandse rivieren?
Groeten,Pikey.
pikey
brabant
11/06/2009
Algemeen
Iemand al ervaring met de cuda 300? Ik zou hem willen voor op een bellyboat of kan ik dan beter gaan voor een visvinder met 60 en 120 graden hoek?
dalg

11/06/2009
Algemeen
Volgende vraag aan kenners.
Is de tong ook overdag met opkomende tij te bevissen.?
Is deze vangst overdag veel minder?
En waar zou dit mogelijk zijn ?.
in combinatie met geep.
Zeer veel dank als u reageer.
dolf
Zeewolde
11/06/2009
Algemeen
dag,
heeft een van jullie ervaring met het vissen op corsica?
zowel op zee als in zoetwater?
ik ben benieuwd of er meerval op corsica zit,en of er mogelijkheden zijn tot big game fishing.
alvast bedankt!
flemming
Leeuwarden
11/06/2009

Algemeen
Aangeboden:

minn kota Maxxum 55 BT

met stalen bracket
Roelof
Warten
10/06/2009
Algemeen
Ik zoek voor mijn Lowrance LCX een navionics gold kaartje van Z-Zweden-N-duitsland.
Wie heeft er een ter overname voor een goede prijs?

p.age@hotmail.com
Marc

10/06/2009

Algemeen
Beste Langelandganngers,

Ale een aantal jaar ga ik met een aantal enthousiaste vismaten naar zuid Langeland (Haus und Boot) voor een gezellige tijd en het vangen van een mooi vis. Inmiddels heb ik wel een paar aardige stekken weten te verzamelen, maar de coordinaten van een wrak(ken) heb ik niet. Kan een andere enthousiaste Langeland ganger mij en mijn vismaten blij maken? Vast bedankt.

Patrick
Patmans
Utrecht
10/06/2009
Algemeen
Wie heeft er info voor mij betreffende goede strandvisstekken in groningen op dit moment??
Berentsen
Loo
10/06/2009

Algemeen
Nieuwe topraiders van bucher. Heb 4 verschillende kleuren. Body is 14cm.

Worden verstuurd met achterste dreg. De middelste gaat eraf voor verzenden. Ze kosten 20,95 per stuk incl de verzendkosten. Heb alle kleuren een paar keer.

info: dy.vandinter@hotmail.com
Denys
Cuijk
10/06/2009
Algemeen
Beste vissers,

Ik heb een vraag mbt de X125 van Lowrance. Hoe kan ik dit apparaat het beste instellen zodat het optimaal functioneert? Graag zie ik jullie reacties tegemoet!

Alvast bedankt.

Willem

10/06/2009
Algemeen
als iemand nog twee of drie nieuwe drennan pike bob 10 gram over heeft en je gebruikt ze niet wil ik ze wel over nemen.je kan mij bellen op nr.0641426935.gr.leen bliek.
leen bliek.
haarlem.
10/06/2009
Algemeen
dag vissers
aankomende week verblijf ik op een park in nederland nu wil ik graag vissen op karper en evt zeelt vis gewoon met de pen maar wat voor aas kan ik dan gebruiken zit aan mais te denken of hebben jullie nog andere suggesties bvd
perry

10/06/2009
Algemeen
HELP: helaas heb ik mijn top gebroken op een steen...
Wie o wie kan mijn geliefde en niet meer in productie zijnde hengel weer completeren?

Met vriendelijke groet en alvast bij voorbaat dank!
Branko

10/06/2009

Algemeen
Te koop aangeboden, 1100 euro. Zie marktplaats en humminbird.com voor nadere gegevens.
P. Hellinga
Leeuwarden
09/06/2009
Algemeen
gezocht marcraft 440 of groter.
mail.info.jannes@hotail.com of je tel hier achter laten.
john
a
09/06/2009
Algemeen
Heren,

Na een tweetal jaar verticalen uit de boot met bewust 1 hengel om het vertikalen/varen wat onder de knie te krijgen (wat nu redelijk begint te lukken) begint het voor mij langzamerhand tijd te worden om een tweede (dode) hengel in te schakelen. Omdat ik hierover heel weinig terug vindt op het net of in de tijdschriften had ik graag eens meerdere methoden uitgelegd gekregen over hoe jullie dit aanpakken. Dan heb ik het over hengel, dyneema of nylon (dikte), loodgewicht afhankelijk van diepte en snelheid, dood aas en/of shad, enkele haak of dreg (of combinatie), drijvend (zwevend) visje of niet (kurkballetje of zo) alles wat er maar bij komt kijken dus. Op de vele foto's van het NKS zie ik altijd een tweede hengel in de steun staan, dus er moet toch wel iemand zijn die mij hier iets meer over kan vertellen. Waarschijnlijk zullen veel mensen gebaat zijn bij dit onderwerp dus NKS'ers laat eens wat van jullie horen.


Bedankt bij voorbaat en groeten Kurt

kurt.de.voogt@telenet.be
KDV

09/06/2009

Algemeen
te koop

verticaal hengel/berkley vertic 1m7 multi-bias laminate lay up,40 gr,1 delig


verticaal hengel/the godfather parabolic,2 delig,1.90m,14 tot 18 gr.


verticaal hengel/rozemeijer,1.95m,15 gr

alledrie voor 250 euro,ook los te koop.0651026450 gr j post
j post
Langezwaag
09/06/2009