U heeft een algemene of specifieke vraag over sportvissen, reizen, materialen, boten, ervaringen van anderen enz.enz.? U wilt iets meedelen dat volgens u ook andere sportvrienden moeten weten? U heeft iets te koop of zoekt juist iets speciaals? Klik dan hier voor plaatsing van een nieuw bericht, evt. met foto.

Specifiek zoeken? Klik op een van onderstaande rubrieken

Petitie trailerhelling aan de IJssel in Wijhe door Gerwin Noltes, 26 reacties
Onbeperkt vissen voor o.a. Duitsers? door Jaap, 114 reacties
Leve de Vispas en weg met de Poespas door De blije karper, 15 reacties
Sportvisserij Zuid West Nederland door Jan Junge, 59 reacties
Warnet visserij Europoort door Peter, 72 reacties
Plaats een nieuw bericht


Algemeen
 
Wegens het niet gebruiken bied ik deze pluggen aan.
De pluggen zijn zgan, alleen is bij de groene jerkbait het verf een eraf.
Vraagprijs euro 25euro ex verzenden
Dennes
Nuenen
14/03/2014
Algemeen
Gezocht,

Wie heeft er een tranducer van een humminbird 997 SI liggen
dan zou ik die graag willen vernemen.
Den
Schiedam
13/03/2014

Algemeen
Te koop aangeboden: ABU Garcia 5601C Predator.
Deze reel heb ik zelf een paar jaar gebruikt.
Hele fijne reel en heeft 2 weken terug nog een onderhoudsbeurt gehad.
Tijdens de onderhoudsbeurt zijn er een aantal tandwielen en kogellagers vervangen
Op de reel zit 50LB Tuffline XP gespoeld.
Reel heeft een aantal krasjes maar ziet er zeker nog goed uit.
Doosje heb ik helaas niet meer.

Vaste prijs: €95,00 incl verzenden.
Erick

13/03/2014

Algemeen
Nette garelick bootstoel wit/grijs.
Prijs 125 euro.
Voor foto"s kijk even op marktplaats
http://link.marktplaats.nl/m788195903
Met vriendelijke groet Richard.
Richard
Hallum
13/03/2014
Algemeen
Heeft iemand ervaring met aluminium Smartliner boten? Ik zit al een tijdje te denken om er eventueel eentje aan te schaffen (Smartliner 150)maar kan geen reviews vinden.

groet, Peter
Peter
Dieren
12/03/2014

Algemeen
     
Hallo,

Wie kan mij helpen aan speciale kleuren
sm shakers van joost stegeman

Ook zoek ik nog een

-Shakertail-
-Dexter_
-Kleine Softail-

Reacties graag via mail
prijs komen we wel over uit

Gr Jan
Jan
Limburg
12/03/2014

Algemeen
     
Te koop Nieuw en orgineel verpakt 3 mm Neoprene waadpak van het gerenomeerde Amerikaanse bedrijf Cabelas.

Het waadpak is enkel uit de doos geweest om deze foto's te maken. De maat is L/t wat wil zeggen dat dit een waadpak is met extra lengte n.l 10 cm verdeeld over benen en rug.

Deze pakken bieden een hoog draag comfort.

Maat L
3 MM Neoprene
incl Grevel guards
Prijs € 75,00
interesse aspb26@yahoo.com
in overleg ook 5 mm waadpakken leverbaar
prijs 5mm 85,00
Peter
Hoensbroek
12/03/2014

Algemeen
     
Te Koop:
Nieuwe ongebruikte aasbak voorzien van dubbele luchtpomp voor optimale zuurstof toevoer. Pomp is regelbaar. Verder een nieuwe waterzuiveringsbak welke wordt aangevoerd door een nieuw dompelpompje.
Water kan eenvoudig worden afgevoerd dmv waterafvoerpunt en bijgeleverde afvoerbuizen. Dus geen geknoei meer.
Vraagprijs is € 100,00 voor deze complete bak.
Bij interesse mail: lodewijk.harmeling@home.nl
Lodewijk Harmeling
Nijverdal
12/03/2014
Algemeen
Beste sportvissers, het is alweer een wat ouder schepnet, maar ben op zoek naar een Rozemeijer / Ultimate nylon gecoat schepnet.

Het gaat om het square of het ronde model.

Wie heeft er nog een nieuwe of ongebruikte liggen?

Zwartesnoekbaars@gmail.com

Alvast bedankt, Ben
Ben

12/03/2014
Algemeen
Over de honderd karperbladen te koop ( karperwereld,karper,spiegel ) voor E 25, je verveelt je geen moment!
Richard
leiden
11/03/2014

Algemeen
   
Deze molen mag weg wegens overcompleet. Vis bijna niet met deze maat, wel met de 1000 maatjes.

Molen is geimporteerd uit Japan. Echte top kwaliteit. Zit geen extra spoel bij zoals bij alle japanse molens.

Kostte destijds bijna 400 euro. Deze mag weg voor 250 euro. Molen is nog als nieuw. Ophalen in Cuijk of via de post. (kosten koper). Inruilen shimano 1000 molen is bespreekbaar.

info - dy.vandinter@hotmail.com
Denys
Cuijk
11/03/2014
Algemeen
Te koop, nieuwe fox drop shot pro hengel. Deze 2 delige hengel is 2.10 mtr lang. Vist heerlijk tot 14 gram vind ik. De fabrikant gaf destijd 5-20 gram op voor deze hengel. Ik zou hem meer van 5-14 gram rekenen.

Hengel komt uit de tijd dat Luc coppens nog voor Fox werkte. Echt een zeer gevoelige hengel voor de liefhebber. Mag vertrekken voor 90 euro. Gaat om de serie met de grijze blank. Niet de blauwe Z serie.

Ophalen in Cuijk met een gratis bakkie koffie en een beetje sterke verhalen of versturen. (kosten koper)

info - dy.vandinter@hotmail.com
Denys
Cuijk
11/03/2014

Algemeen
     
Set een jaar geleden nieuw gekocht.
Bedoelt om als steunhengel in te zetten bij het verticalen.
Aangezien ik hem weinig gebruik ruim ik hem op.

Met de set is slechts enkele malen mee gevist.
alles is in nieuwstaat.
Op de Viento zit 10/00 135m powerpro.
De hengel is 2-delig.

Dit gaat als set weg voor €295,- excl. verz.
Reacties via koenvos90@hotmail.com
Koen V
Brabant
11/03/2014
Algemeen
Ik verkoop een 29 tal topkustazen waaronder halve liter, reef hawk, topper, bulls en toppie van Aad Dam, cobbs, smuthy dog, fatso's en srike pro's en nog vele andere. Alles word verkocht in 1 koop en dat alles voor maar250 euro, dat is nog geen 9 euro per stuk. ik kan door de geringe kb de foto's niet op het forum plaatsen, mail me in ik stuur de foto's per mail naar u toe. luc.vanhaecke@telenet.be
uc
belgie
11/03/2014
Algemeen
Zondag lagen we op ons eentje voor anker bij een wrak voor de Belgische kust tot er een grote catamaran verscheen en over dit wrak wilde komen driften. Op zich geen probleem want dit wrak is groot genoeg.

De schipper van deze boot (Jonathan 3 uit nieuwpoort) vond het nodig om ons tot op enkele meters te naderen zodat hij gevaarlijk dichtbij kwam, duidelijk met de bedoeling om te imponeren. Zijn boot is toch veel groter dan de onze en hij verhuurd plaatsen op zijn boot dus even de vissertjes bang maken zodat we zouden opkrassen.

Dit deden wij dus niet. Tot 6 keer toe kwam hij tot vlak bij ons en 3 keer hingen één van de hun lijnen in één van de onze zodat er bijna hengels over boord gingen. Tijdens die driften vingen zij trouwens totaal niks, dit met 15 man aan boord!!!

Ik vraag me af of er aan dit brutale en gevaarlijke gedrag iets kan gedaan worden. Als iemand tips heeft dan hoor ik het graag. Ok, je kan een lood in de richting van zijn cabine gaan keilen, maar ik wil me niet verlagen tot zijn niveau.(al had ik er wel veel zin in om dit te doen)

Aan de schipper van de Jonathan 3, bedankt, je bent een geweldige schipper. NIET DUS!!!!
marc
antwerpen
11/03/2014
Algemeen
Zie tot mijn frustratie nog steeds behoorlijke aantallen schubkarper op de markt liggen, en er wordt karper uitgezet, t.b.v. de karpervisserij. Is deze karper gekweekt of weggevangen d.m.v. het schubvisrecht ? Ik moet tenslotte wel de vispas kopen, om te mogen vissen op deze prachtige vis.
R.v.d.Linden
Leiden
11/03/2014
Algemeen
Help !!!! Ik zoek een staafmarker ( geen nieuwe ) met lichtsensor ( gaat uit met licht en aan met donker ), van max 4 meter, wie o wie heeft er 1 ( of 2 ) te koop ?

Groetjes Richard
R.v.d.Linden
leiden
11/03/2014
Algemeen
het grote drum visboek zoet/zout 1978.
sportvissen teleac zoet/zout 1982.
sportvissen nederland kees ketting 1979.
h nijdam
assen
11/03/2014
Algemeen
Hallo,
de Snoekbaars-Vangsten in Wijchen an het Loonse Waard zijn in de laatste jaren erg terug ge gaan.
Klopt et , dat en Beroepsvisser da netten uit zet en „commercieell“ vissen vangt?
Sorry vor mijn slecht nederlands!!!

Groet

Uli
Uli
Duitsland
11/03/2014
Algemeen
Hallo Allemaal,

Op de banken van linder visboot zit blauwe soft skin.

Wie weet waar deze te bestellen is?

Ik maak nl een nieuwe bank in mijn boot en wil deze voorzien van exact hetzelfde materiaal/logo.

Bij voorbaat dank.

Gr bauke
Bauke

11/03/2014