U heeft een algemene of specifieke vraag over sportvissen, reizen, materialen, boten, ervaringen van anderen enz.enz.? U wilt iets meedelen dat volgens u ook andere sportvrienden moeten weten? U heeft iets te koop of zoekt juist iets speciaals? Klik dan hier voor plaatsing van een nieuw bericht, evt. met foto.

Specifiek zoeken? Klik op een van onderstaande rubrieken

Petitie trailerhelling aan de IJssel in Wijhe door Gerwin Noltes, 26 reacties
Onbeperkt vissen voor o.a. Duitsers? door Jaap, 114 reacties
Leve de Vispas en weg met de Poespas door De blije karper, 15 reacties
Sportvisserij Zuid West Nederland door Jan Junge, 59 reacties
Warnet visserij Europoort door Peter, 72 reacties
Plaats een nieuw bericht

Algemeen
gezocht stuurkabel geheel compleet en in zeer goede staat lengte 3.75 tot 4 meter graag e-mail m.brans@kpnplanet.nl
mb

30/03/2010

Algemeen
Gevraagd : alle hengelsporttijdschriften en catalogi daterend van voor 1970
Merkencatalogi, winkelcatalogi, ook buitenlandse hengelsporttijdschriften, als het maar van voor 1970 is...
Info per email abuman@skynet.be
Jean-Paul
Herselt / Belgie
30/03/2010

Algemeen
Te koop of te ruilen tegen een slag kleinere bak .Feze bak is 120x 100 x80cm.
gvelde@chello.nl
0655783695
velde
dordrecht
30/03/2010
Algemeen
te koop shimano citica 201d druppelreel nieuw in doos
bij interesse les_starbreaker@hotmail.com
mob 0653779016
les
zwijndrecht
30/03/2010
Algemeen
Hoi,

Ik wil mijn quicksilver 450 SF gaan betimmeren.
Mischien hebben jullie wat tips voor mij.
Ik heb voor op de neus een frontroller gemonteerd.
Ik wil graag wat opberg ruimte maken.
en mischien voor een dicht gedeelte.

Groetjes Chris,
Chris

29/03/2010
Algemeen
Beste Jerkbaitvissers!

Hierbij bied ik mijn zware jerkbaitset aan.
Het gaat om de finesse 20-50gr uit de serie van Dave Kelbrick.
Op deze hengel zit een Abu 5601JB.
Voor interesse en/of vragen: bouwer18@hotmail.com

Gr. Jeroen
JEROEN

29/03/2010

Algemeen
BeschrijvingTe koop aangeboden! Een super Orka visboot! Wegens aanschaf andere boot een Orka 535s met een 85 pk Yamaha buitenboordmotor met trailer. De boot moet wel opgeknapt worden. Opties: -Garmin 128 GPS -Humminbird 300 tx fishfinder -Uniden marifoon (nieuw in doos) -inboardtank 120 liter -visbun onder kuipvloer -opklapbare huif -extra hulktank 30 liter -2 ankers met 200 meter ankerlijn -2 bootstoelen vast gemonteerd Vraagprijs euro 5000 Bellen niet mailen naar Wibo 0655735792
Wibo
Den Haag
29/03/2010
Algemeen
Mag er in de maanden april en mei (gesloten periode barbeel, kopvoorn...) getrot worden in bijvoorbeeld de grensmaas?
Joop
Zwolle
29/03/2010
Algemeen
na 12 jaren trouwe dienst. en wat centjes op zij gelegdt te hebben. is mn polyester boot aan vervanging toe.
mn oog is gevallen op n 1625 classic.zonder stuurconsole.
zijn deze nog in omloop op 2e hands gebiedt .ik zie jullie reacte te gemoet .mvg marco
marco
everdingen
29/03/2010
Algemeen
Wij gaan in het najaar naar Krabi, Tailand. Ik wil dan uiteraard mijn spinhengel meenemen. Ik wil graag vissen aan de zee, dus niet in het zoete water. Is iemand ooit daar geweest en heeft enkele tips voor mij?
Peter

29/03/2010
Algemeen
hey iedereen we zouden in augustus voor 1 week in costa rica vissen (in de golf van nicoya)ik ben enkele jaren geleden ook in costa rica gaan vissen maar niet aan deze kant ,hebben jullie ervaring met deze plaats (hebben of gaan mss boeken met visreis.nl)we willen gaan jiggen en savonds van de kant vissen .
alvast bedankt
tom

29/03/2010
Algemeen
Ik denk eraan om me een boegmotor aan te schaffen.
Om op groot water en bij strakkere wind te verticalen lijkt me een boegmotor een betere metgezel dan een spiegelmotor.
Na al de lovende woorden die ik reeds las en hoorde over de i-pilot gaat mijn aandacht uit naar deze motor.
Maar ik heb nog een aantal bedenkingen.
Wanneer men tegen de wind in vaart, zal de i-pilot inderdaad d.m.v. cruise control de snelheid gaan aanpassen. Zo ook zijn richting bv. via track.
Maar hoe gaat de i-pilot te werk wanneer men met de wind mee een snelheid en track instelt? Gaat hij de boot met de boeg tegen de wind in gaan plaatsen? En dan tegen de windrichting in gaan varen om de snelheid van zijn driften af te remmen?
Iemand die hier al ervaring mee heeft?
Thanks!
Maurice
Gent
29/03/2010
Algemeen
Belly boot The Round Boat
Creek Company compleet flipper geschikt voor elke schoenmaat.
teab email adres: afakkeldij@me.com
Arjan
Nederhorst den Berg
29/03/2010

Algemeen
Wie weet waar ik deze dobber kan kopen? En dan deze uitvoering zoals op de afbeelding. Dobbers zijn 37,5 cm. Ik heb wel eens gehoord dat het van Eik dobbers zijn?! Maar dit weet ik niet zeker. bvd voor de reactie's
visser

28/03/2010
Algemeen
vraag is .word er al haring gevangen op het grevelingenmeer
andy
hulshout
28/03/2010
Algemeen
Diverse spullen te koop aangeboden
Alles nieuw:

Rozemeijer monstertrap rubber schepnetten nieuw 25 euro

Jerkbaithengels Jengtle jerk 190cm nieuw 30 euro.

opbergtassen ultimate culture carry all M nieuw 30 euro

Rozemeijer balanz jigging vertikaalhengel 80 euro nieuw

Mark_derks81@hotmail.com
mark

28/03/2010
Algemeen
binnenkort gaan we weer een weekendje richting zee.
weet iemand of het al loont om garnalen te gaan slepen of is het er nog te koud voor?
b.v.d. mark
mark

28/03/2010

Algemeen
mooie 90+ snoekbaars voor mijn vismaatje freek zondag op het haringvliet harde wind taaie visdag
jan versteeg
kaatsheuvel
28/03/2010
Algemeen
Gezocht verwisselbare Stoelpoot Taperlock systeem.

Linssen.schobben@planet.nl
Harold
Roermond
28/03/2010
Algemeen
Beste Sportvisvrienden,
Alaska klink voor ons als sportvissers als muziek in de oren!
Het is een van de plaatsen waar je als sportvisser eens moet geweest zijn in je leven.
In 2011 wil ik voor 10 dagen gaan vissen in Alaska op snoek en op de verschillende zalmsoorten.
Ik heb in Duitsland op de "Jagd und Hund" een koppel leren kennen die in Alaska wonen op een uurtje vliegen van Anchorage. Ze hebben een lodge aan een groot kratermeer waar het een waar paradijs is om te vissen op snoek,meerforel en zalm(ook King Salmon!!).
Alles is mogelijk, je kan met hem als gids gaan snoeken op het meer of je kan dagelijks fligh outs doen aangezien hij zelf eigenaar is van 2 watersportvliegtuigen.
Zo kan je vliegen naar visgronden waar geen hond komt!! Je beschikt er nog over maagdelijke viswateren waar veeeel vis vangen nog makkelijk kan.
Voor meer info kan je me altijd mailen of als eens een kijkje nemen op de site:www.alaskasriverwildlodge.com
Met vriendelijke sportvisgroeten
Nick Sillis
nick.sillis@telenet.be
Sillis Nick

28/03/2010