kleurstoffen bij normaal rubber van shad
mijn vraag is kun je bij kort geknipte shads ook kleurstof bij doen wat op internet te krijken is of krijg je dan meng kleuren? en is het wel mogelijk zo ja wat zijn evn de voor en na deelen. en kan dus het gaat me om bvb geel fluoseerent groen te maaken enz.??
Je kan er inderdaad kleurstof bij doen, Je hebt alleen meer nodig om de juiste kleur te krijgen.
In stukjes geknipte shads kan je gewoon met een kleurstof kleuren.
Maar niet van kleur veranderen.
Dus groen kan je niet rood maken.
EƩnmaal groen is en blijft groen.
Wel kan je b.v. groen/rood/blauw donker maken, zoals bruin of zwart.
Wil je een fluo kleur maken, dan moet je wel schoon rubber hebben. (nieuw rubber of wit/transparant rubber)
Kijk eventueel ook hier even voor meer info m.b.t. gieten.
http://www.poldersnoeken.nl/nieuw/poldersnoeken/artikelen/16/16.php
http://www.poldersnoeken.nl/nieuw/poldersnoeken/artikelen/16/16-2.php
hallo,
je kan bij bijvoorbeeld gele afgeknipte shads groene kleurstof doen net zolang je de juiste fluoriserende groene kleur bereikt welke je in gedachten had. Gewoon de shads smelten, drupje groen erbij, roeren en kijken of je tevreden bent met de kleur. Begint het plastic alweer af te koelen dan smelt je het gewoon weer en herhaal je bovenstaande!suc6!
ja ik heb denk ik wel alle verslagen van zelf shads gieten en mallen maken gezien maar tog bedankt!.maar welke kleurstof kan ik bij welk rubber doen en welke kleur krijg ik er uit wil graag een idee hebben om n beetje te verkomen dat ik veel verkloot zal ik maar zegge.