vragen over de fishfinder/plotter
Hallo,

Ik heb op mijn boot een Lowranse HDS5 gen 2(fishfinder) die is gekoppeld aan een Lowrance HDS7 (plotter). Gisteren waren we aan het vissen op de benedenloop van de IJssel waar hij overgaat in het Ketelmeer. We zaten in een gat te visssen dat liep tot zo'n 10 meter. Eromheen was het 4 tot 5 meter. Het water was rond de 23 graden. Op de fishfinder zagen we allemaal gekromde strepen die vanuit de bodem omhoog liepen. Voor de oppervlakte hielden ze op.Weet iemand wat dat is.
Een tweede vraag die ik heb is: als ik waypoints heb aangemaakt. Ze zijn te zien in de lijst. Hoe kan ik die dan ook op mijn kaarten zien als bolletjes. Eerder had ik dat wel, maar blijkbaar heb ik per ongeluk iets aan de instellingen veranderd. Wie weet waar ik dat moet wijzigen. Alvast bedankt voor het advies.

Groet,
Theo
Theo, .(JavaScript must be enabled to view this email address), Berg en Dal, 08/07/2014

REAGEER

Gravatar
Jack
.Amstertdam

Ik stel voor dat je het handboek leest, want beide vragen worden daarin uitgebreid besproken.

  • about 10 years and 10 months geleden
Gravatar
Erik Stobbe
.Hoogland

Luchtbellen die vanuit de bodem omhoog stijgen.

  • 10 years and 9 months geleden
Gravatar
Danny Geysen
.Wommelgem

Theo,

Vermoedelijk kan je het op deze manier terug in orde brengen:
Druk 2x MENU
Kies kaart
Druk ENTER
Waypoints terug aanvinken.

  • 10 years and 9 months geleden
Gravatar
Gerrit
.Lage Zwaluwe

Er is voor Lowrance een forum waar je met deze vragen zeker goed geholpen wordt. Danny is daar ook actief op.
De oplossing die Danny je geeft is de goede, dan werkt het weer.
Daar heb je meer aan dan aan de reactie van ene Jack die voorstelt het handboek te lezen.
Ook voor Jack geldt : heb je niks te melden, doe het dan niet hier!

  • 10 years and 9 months geleden
Gravatar
Theo
.Berg en Dal

Het blijft jammer dat sommigen niet snappen waar een forum voor bedoeld is. Ik bedank de mensen die wel de moeite namen een serieus antwoord te geven. Gr. Theo

  • 10 years and 9 months geleden
Gravatar
Vonkie
.

Een forum is er idd om informatie te vragen/uitwisselen of te discusieren ed.... maar ook mensen erop te wijzen die te lui zijn om de handleiding of andere instructies door te lezen.

  • 10 years and 9 months geleden