slipplaatjes. Shimano Stella 10000 F
Ik heb een Shimano Stella 10000 F
Daar zijn de slipplaatjes van vilt versleten.
Zonder deze plaatjes is de molen niet meer te gebruiken voor de visserij die ik doe.
Welke hengelsport zaak of visser heeft nog een aantal ven die plaatjes liggen.
Een kapotte molen waar ze inzitten mag ook.
bajokin@kabelfoon.nl
Daar zijn de slipplaatjes van vilt versleten.
Zonder deze plaatjes is de molen niet meer te gebruiken voor de visserij die ik doe.
Welke hengelsport zaak of visser heeft nog een aantal ven die plaatjes liggen.
Een kapotte molen waar ze inzitten mag ook.
bajokin@kabelfoon.nl
Hmmm de stella is toch onverslijtbaar.
thomas jij bedoeld de daiwa saltiga
De daiwa saltiga is een hele goede molen, maar voorkeur gaat toch vaker uit naar de stella (het oogappeltje van shimano) gemaakt voor het vissen in de zwaarste omstandigheden.
Goedenavond,
Probeer het eens bij Shimreels of Anglers hut en anders bij Kaiser pro shop. Schrik niet het zijn winkels in Singapore. Ze verkopen daar o.a. vervangende slipplaatjes ook verkopen ze tune up parts voor stella,s en Saltiga,s. Nee het is geen asiatische rommel.
Ik heb zelf 2 stella,s maar er zal geen 3e meer komen. Ik heb ze 2x gebruikt met popperen en jiggen en allebij hebben ze al een nieuw binnen werk. de volgende worden daiwa saltiga,s
Gr Arnout.
mijn idee arnout ik denk dat er momenteel geen betere molens voor popper of speedjig vissen zijn dan de saltigaas messchien van staal maar die zijn nog duurder . vrgr les
Hallo Les,
Ik deel je mening.
Gr Arnout.
Volgens mij was de vraag van Bart of er iemand een oplossing had voor zijn Stella F ik denk niet dat hij op de discussie Saltiga zit te wachten .Ik heb zelf laats een stuk over de services van Shimano geschreven dat het belabberd is als je molen tegen de 10 jaar gaat is hij voor Shimano af geschreven .Bart wat je kan proberen is in contact te treden met Hengelsportzaak R Rothfusz in Delft . Ik ben daar met mijn Twinpower 1000 F geweest en hij heeft hem gerepareerd .Hij kon ook bij Shimano geen onderdelen meer krijgen .Dus ik hoop dat hij jou ook kan helpen succes verder Bart.
Groet Leen
daarom moet je op daiwa overstappen daar is de service beter arnout wil alleen maar goed advies geven een ezel stoot zich maar een keer caan de steen en met dit topic maak je de service van shimano niet beter of je nu een hengel of molen neemt de service is slecht suc 6 er mee les
Ik ben het met de 2 heren eens,dat de saltiga een beest ven een molen is.( dat mag ook wel voor die prijs )Maar met die Stella vis ik 11 jaar en die die jaren heb ik de hele wereld afgevist en vissen tot 40kg gevangen.G.T.s wahoo , tonijnen , zeilvissen ,kapteinsvissen , meervallen etc.
Dus niemand moet mij zeggen dat de Stella niet goed zou zijn.
De nieuwe Stella sw heb ik net uitgeprobeerd tijdens een trip naar Djibouti en ik garandeer dat hij niet onderdoet voor de Saltiga.
Weetje er iemand waar ik mijn Stella 10000 kan binnen doen voor reparatie wel een ouder model de slip gaat ook niet meer alvast bedankt