jerkbaithengel voor zware werk
Ik ben op zoek naar een (jerkbait)roofvishengel voor het zware werk. Gewoon een lekkere pittige pook waar je probleemloos zwaar kunstaas aan kan vissen zoals grote jerkbaits en ook spinnerbaits.
Wie heeft een aanbeveling en het liefst ook te koop in Zuid Holland?
Misschien hebben jullie ook nog een tip welke reel te gebruiken voor het zware werk.
Bedankt alvast.
Wie heeft een aanbeveling en het liefst ook te koop in Zuid Holland?
Misschien hebben jullie ook nog een tip welke reel te gebruiken voor het zware werk.
Bedankt alvast.
hallo ik heb wel wat staan info
.(JavaScript must be enabled to view this email address)
mob 0653779016
In zuid holland kun je het beste gewoon even langsgaan bij rentenaar, wout van leeuwen of hotspotfishing. Ik denk dat je daar voldoende keuze en advies kunt krijgen over de hengel die je zoekt.
Ook qua reels hebben ze daar voldoende keuze en advies.
Zelf vis ik met een prologic 150gr. van 198cm en een abu 5501 of een toro 51 van abu.
3 berichten terug staat een strakke jerkbaitstok te koop 30 min van Rotterdam in Zoeterwoude.
ik heb nog een strakke jerkhengel hij ziet er goed uit en perfect voor het zware werk.
voor info,
.(JavaScript must be enabled to view this email address)
Ik ben niet op zoek naar tweedehands
gewoon een advies voor hengel en reel graag.
Volledig NIEUW in het plastic Ik heb een ITT Provoker Jerk en Crank 80 - 120 gram en een Provoker Jerk en Troll 100 - 175 gram Beide nieuw in het plastic. Dit zijn sample hengels. Die op de beurs hebben gestaan. volledig nieuw en ongevist. prijs 45 euro incl verzending per stuk. Heb ook de jerk en twitch uitvoering 50 - 100 gram en komt ook op 45 euro incl verz. Heb teven nog een aantal uit de duurdere serie One 2 in dezelfde gewichtklasse. Allemaal dus zwaardere jerkbaithengels. reactie op .(JavaScript must be enabled to view this email address)
Hi,
Voor het zware werk, St. Croix in combinatie met Abu 7000. Als je echt goed advies wilt mail, bel of kom eens bij me langs dan kun je mijn eigen hengels zien of even mee werpen om te bepalen wat je nodig hebt.
Groet,
.(JavaScript must be enabled to view this email address)
06 30817202