Ervaring tohatsu motoren
Beste.

Wie heeft er ervaring met het merk Tohatsu
Is het vergelijkbaar met de grote merken?
Goede garantie?

Ben aan het kijken voor een tohatsu
30pk langstaart met power trim en trolling functie

Wie heeft meer info over dit merk type

Komt op een qwest rf451 visboot
Hoe snel zou deze ermee varen?

Jeroen, .(JavaScript must be enabled to view this email address), Swalmen, 12/05/2025

REAGEER

Gravatar
Cees
.

Heb al weer zo’n 40 jaar geleden een 40 pk Tohatsu gehad, deze had ik achter een Rana 17 Fisk hangen nooit geen problemen mee gehad.
Wij visten er altijd mee op zee. Na het vissen goed afspoelen plug erop en ook het koelsysteem doorspoelen. Zijn gewoon betrouwbare motoren.

  • one month and 2 weeks geleden
Gravatar
Harm
.Bakel

Waarom wil je een Tohatsu als je niet weet of het een goede kwaliteit motor is. Ik heb zelf een Qwset r450 met 20 pk Honda. Snelheid hangt van veel dingen af , maar ik vaar max 30 per uur. Dan moet alles meezitten. Maar ik hoef gelukkig niet snel te zijn, ik heb m'n boot om te vissen.

  • one month and 2 weeks geleden
Gravatar
RvH
.

Tohatsu's tot 30 pk zijn mercury motoren en daar boven is het tegenwoordig honda. De kwaliteit is prima in orde dus.

  • one month and 2 weeks geleden
Gravatar
Richard
.Tricht

Heb meerdere Tohatsu motoren gehadj (20, 30 PK) en heb nu een 15 pk. Probleemloze motoren en dus geen garantie nodig gehad.

Tohatsu is de grootste of twee na grootse buitenboordmotor fabrikant v/d wereld, ze zijn wat minder bekend hier dan in Azië.

  • one month and 2 weeks geleden
Gravatar
AtotZ
.

Tohatsu is een grote Japanse fabrikant. Bestaat al sinds 1922 en maakt sinds 1956 buitenboord motoren. Dat is eerder dan Yamaha(1960) Honda (1964) en Suzuki(1965)

Tohatsu bouwt sinsds 1988 alle Mercury motoren van 2.5pk t/m 60pk en een aantal van deze modellen verkopen ze ook onder eigen label.
Daarnaast hebben ze een eigen lijn t/m 140pk
Vanaf 150pk zijn t omgelabelde Honda's
Sinds 2023 is er een samenwerkingverband met Honda, om electrische buitenboordmoteren te ontwikkelen die dan geproduceerd worden door Tohatsu.

Dus ja, het is een zeer betrouwbaar kwaliteitsmerk.
En ze zijn een paar honderd euro goedkoper en je hebt uitgebreide garantie.
Standaard 5 jaar ipv 3 jaar bij Honda,

  • one month and one week geleden
Gravatar
Jeroen
.

Verkocht

  • one month and one week geleden
Gravatar
Marc
.Schilde

waarom Tohasu . ga voor YAMAHA _ Honda -Suzuki met 5 jaar garantie. zelf ben ik geen fan van Mercury na 2 tegevallers. 50 en 125 pk. Yamaha.

  • one month and one week geleden