lund impact alumacrtaft dominator
Ik ben aan het kijken voor een nieuwe boot, ik denk aan een Lund impact of een Alumacraft dominator met zij console met een 90 pk.
iemand ervaring met de impact of dominator(recent model) en hoe bevalt het ? bedankt
iemand ervaring met de impact of dominator(recent model) en hoe bevalt het ? bedankt
Met de genoemde modellen heb ik weinig ervaring.
Kijk eens op de site van Starweld:
http://www.starcraftstarweld.com dan heb je de 1800 of de 1800 Pro de laatste heeft op het lopende gedeelte vinyl dus eenvoudig te reinigen. En een groot voordeel van deze boten is dat ze gelast zijn.
Neem anders even contact op met marcraft , kun je een mooie boot op maat laten maken
je kan de marcrafts nu toch absoluut niet gaan vergelijken met deze topmerken die zich al meer dan 60 jaar hebben bewezen !
ik zou het wel weten helaas heb ik er de middelen niet voor
bedankt voor de reacties maar het gaat mij toch om deze twee types en merken, mocht je een ervaring hebben
hoi,
ik heb de explorer(is nu vervangen door de impact)met een 75 pk honda.
ik heb deze bij frank van ijselsport gekocht(prima firma) en is voor mij de perfekte boot.
ik wil zelfs geen andere meer,moest ik een nieuwe kopen word het weer een lund. GEWOON DE MAX
SUCCES MET JE KEUZE
Lund is ok, maar ge moet de bloemkolen(corrsosie) op de verf maar voor lief nemen
Hoi Steven,
Welke boot,merk/ model beveel jij dan aan ?
groet,
patrick
TOMASCO
Mijn lund rebel 17 xl 90 pk is voor het vissen en varen super.Het enige nadeel is je moet er een zware auto
voorspannen om 330 km per visdag te rijden.
zware auto is geen probleem, belangrijk is het dat het met het vissen te "mannen" is en dat ik met het gezin lekker kan varen en evt een bandje kan trekken. de flip up seats bij beide modellen zijn wel een mooie optie.
Ik weet dat Bas Wunderlich nog een prachtige Lund consoleboot te koop heeft staan. Hij heeft deze zelf geimporteerd uit de USA.
Volgens mij weinig visuren mee gemaakt en helemaal compleet.
Hij heeft er mee geadverteerd op dit forum en op roofvisnet. Ben helaas zijn Email adres kwijt..
Misschien kun je met de zoekfunctie nog wat terug vinden.
S6
Frans den Ouden
Hoi Frans, leuk dat je een bericht post voor mijn boot. Deze is net verkocht. Mocht je mij willen mailen dan kan je mij hierop bereiken .(JavaScript must be enabled to view this email address). @ Frits ik kan je helpen met de lund mocht je interesse hebben. Gr. Bas
Wat je ook zou kunnen doen, is toch eens bij Marcraft gaan kijken. Zij bouwen boten die volledig gelast zijn, zodat je geen last hebt van losschietende popnagels door frictie. Ook hebben ze hierdoor geen last van corrosie. De vaareigenschappen van de Marcraft boten zijn super, en ze zijn nog goedkoper ook....
Veel succes met je keuze!
nou ik heb anders wel marcrafts gezien met blaren de lak
Dit soort vragen zijn erg moeilijk hier op v&a je hebt namelijk een groep mensen die gek is van bijvoorbeeld lund, een ander weer van marcraft en weer een ander van alumacraft enz enz. Zelf ben ik gek van mijn Marcraft op het moment maar ik vind de boten van Lund ook nog steeds erg mooi. Zelf geloof ik niet meer zo in het feit of er wel of niet slechte boten gemaakt worden ze zijn naar mijn idee allemaal wel mooi en absoluut niet (meer) slecht. Wel is het zo dat je bij bepaalde merken een voorkeur kunt hebben omdat je er bijvoorbeeld zoals bij Marcraft zelf een indeling kunt bepalen maar bij de nadere merken heb je ook tal van opties. Laat je niet van de wijs brengen door mensen die zeggen dat bepaalde merken niet goed zijn of wat dan ook, richt je op de mensen die uitspraken doen over hun ervaringen en ga gerust langs bij dealers of mensen die met bepaalde merken varen en laat alles op je inwerken, daarna zul je vast wel in staat zijn om dejuiste keuze te maken. Succes met je keuze,
Daan