grote koolvis Noorwegen
hoi ik ben van plan om in september naar Noorwegen te gaan en wil dan o.a. gaan op de grote koolvis (vissen boven de 12 kilo) mijn pr. staat momenteel op 14 kilo. hebben jullie soms locaties voor mij waar ik deze kan vangen ?
er zou ook nog evt. iemand mee kunnen we zijn met 2 man dus nog 1 plek vrij in de boot.
mijn email is
frankklein505@hotmail.com
er zou ook nog evt. iemand mee kunnen we zijn met 2 man dus nog 1 plek vrij in de boot.
mijn email is
frankklein505@hotmail.com
Hoi Frank,
Ff voor de duidelijkheid, zoek je nu en een locatie en een boot, of heb je een locatie en zoek je een medestander.
Zelf ga wij wederom naar Havoysund ( ff google), goede locatie korte vaarafstanden en erg behulpzame gidsen.
Hoi Rob inderdaad ik zoek een goede locatie met boot en er kan evt nog iemand mee.
Op Soroya schijnt men veel en grote koolvissen te vangen. Kijk even op zijn site: http://www.soroya-fishing.com/
voor grote koolvissen moet je eens kijken bij http://www.cordestravel.nl naar de huisjes Vaeroy en Nappstraumen, daar vangen ze echte grote koolvissen.
http://www.rorbuer.no
Deze laatste (rorbuer) zijn wij ook eens geweest, maar gaan er niet meer terug. Deze accommodatie ligt direct aan open zee en wij konden ivm veel wind 5 van de 7 dagen niet vissen. Dan is Nappstraumen veel gunstiger.
Hoy Frank,
Ik heb je zojuist mail gestuurd.
@Frank, oke waar ik heen ga vind ik persoonlijk top. wij hebben al een boot vol, vorig jaar mooie vissen gevangen en deze plaats maak je ook kans op heilbot.
@Bert woon jij toevallig in Deurne??
Hallo Frank.
Kijk eens op http://www.atlanterhavsveien.org
Zelf hier vingen wij grote koolvissen van de kant.
een geweldige plek voor grote platvis.
Nee, ik woon in Arnhem.
@frank
Waar heb je je PR, eigenlijk gevangen?
hoi rob dat was de locatie Lauksundet noord Noorwegen,
vlak bij Arnoya was een super mooie accommodatie,
het was alleen op een eiland dus voor je boodschappen moest je met de ferry