image description

Single visser en toch op visreis in 2020!

We horen het vaak genoeg. Vissers die geen vaste vismaat hebben en daarom maar niet op visreis gaan. In je eentje zijn de kosten voor een woning en een boot namelijk altijd te hoog. En ook het aspect veiligheid speelt een belangrijke rol als je alleen op visreis wilt gaan. Zowel op de visboot maar ook tijdens het autorijden.

Hiervoor is een perfecte oplossing! En dat zijn de groepsreizen van Visreis.nl. Deze reizen zijn afgestemd op de kleine groepen binnen de groep maar ook op de individuele visser die eens een visreis wil maken. De afgelopen jaren zijn onze groepsreizen duidelijk gestegen in populariteit en aantal deelnemers.

Belangrijk aspect daarbij is de persoonlijke ondersteuning en gezellige sfeer tijdens onze groepsreizen. Dat is een van de onderscheidende redenen waarom we steeds meer (individuele) vissers verwelkomen op onze groepsreizen. En voor de single visser blijft het op deze manier betaalbaar, ontmoet je medevissers, kan je je passie delen en kom je zelfs wel je toekomstige vismaten tegen.

Op mijn laatste groepsreis sprak een visser die voor het eerst met ons mee was me aan en zei ”ik was een beetje bang dat er veel meer gefeest en bier gedronken zou worden. Maar gelukkig is dat helemaal niet het geval.“ En dat klopt inderdaad, sterker nog; er wordt fanatiek gevist en natuurlijk wordt er ’s avonds wel een biertje gedronken maar de meeste gasten delen hun ervaringen en geven elkaar tips voor de volgende dag. Tevens bezoekt de begeleiding iedere avond de huisjes en bespreekt de visdag en plannen de volgende dag qua wind, weer, stroming en gewenste vissoorten. De sfeer is dan ook altijd goed tijdens onze groepsreizen en we zien veel deelnemers minimaal 1 maal per jaar terugkomen.

Er zijn ook al veel vriendschappen ontstaan tijdens onze visreizen ontstaan waaruit weer nieuwe visgroepen zijn ontstaan. Ook dat is een van de mogelijke prettige bijwerkingen als je deelneemt aan een van onze visreizen. Dus neem eens een kijkje op onze pagina met groepsreizen https://www.visreis.nl/c-groepsreizen

Er zijn nog een paar plaatsen beschikbaar voor de volgende groepsreizen in 2020:

  • Raven Roofvis festival                   9 tm 16 mei 2020                             Getno Gard, Zweden                   Nog 10 plaatsen
  • Fin-Nor Noordkaap festival            3 tm 10 juni 2020                             Noordkaap, Noorwegen               Nog 8 plaatsen
  • Beet IJsland festival                     25 aug tm 3 sept 2020                      Flateryi, IJsland                            Nog 2 plaatsen
  • Fin-Nor heilbot festival                16 tm 23 september 2020                  Skjervoy, Noorwegen                   Nog 16 plaatsen
  • Raven Noorwegen festival            1 tm 8 oktober 2020                         Saltstraumen, Noorwegen           Nog 21 plaatsen
  • Suriname jungle                           3 tm 13 november 2020                   Wonotobo, Suriname                   Nog 7 plaatsen

 

Voor de meeste groepsreizen zijn nog maar weinig plaatsen beschikbaar zoals je kan zien. Mocht je interesse hebben meld je dan snel aan of bel / mail ons als je vragen hebt. We zijn je graag van dienst.

VISREIS.NL

Joris Nieuwenhoff

0628 – 308 345

info@visreis.nl

ANDEREN LAZEN OOK

image description
*** VIDEO *** Polderconfessions
Willem Moorman -
image description
Street Fishing met Scott Brinsdon
Willem Moorman -